Porgand- suurepärane näomask, toimib kui hambahari ja aitab haavadel paraneda!

Porgand- suurepärane näomask, toimib kui hambahari ja aitab haavadel paraneda!


20. mai 2017

1) Porgandid on silmadele head ja parandavad nägemist. Neis sisalduv beetakaroteen muudetakse maksas A-vitamiiniks ning A-vitamiin viiakse edasi silma võrkkesta, kus ta teeb palju head :) Porgandiarmastajatel on näiteks 40% väiksem risk kollatähni degeneratsiooni tekkeks.

2) Porgandi söömine vähendab kopsu- rinna- ja käärsoolevähi riski.

3) Aeglustab vananemist. Kõrge beetakaroteeni tase porgandis toimib antioksüdandina rakukahjustustele, mida meie tavapärane ainevahetuse protsess tekitab.

4) Tervem nahk! A-vitamiin ja antioksüdandid porgandites aitavad ennetada pikesekahjustusi. A-vitamiini puudus väljendub kuivas nahas, murdunud juustes ja küüntes. Ennetab kortse, aknet, ebaühtlaseid laike nahal,

5) Ennetab infektsioone. Haava peale võib panna porgandipüreed või toore porgandi ribasid.

6) Ideaalne näomask. Porgandist saab teha väga hea ha toimiva näomaski, sega lihtsalt riivitud porgand meega ja määri näole!

7) Uuringid näitavad, et porgandirikka menüü sõpradel on palju väiksem südamehaiguste risk! Porgandid sisaldavad veel alfakaroteeni ja luteiini.

8) Puhastab organismi. A-vitamiin aitab maol kehast toksiine väljutada.

9) Porgadid puhastavad hambaid ja suud. Porgand puhastab hambad katust justnagu hambahari. Porgandid suurendavad sülje eritust. Sülg oma aluselise keskkonnaga pärsib hambaauke tekitavate bakterite teket. Porgand on hea ka igemetele.

10) Harvardi Ülikooli teadlaste sõnul on nendel inimestel, kes söövad 5 või rohkem porgandit nädalas, palju väiksem insuldi risk.

Kasvata väärtuslikud porgandid ise orgaanilistest seemnetest! Hetkel porgandil "Autumn King" Maheseemned.ee veebipoes supersoodne hind: https://www.maheseemned.ee/…/mahe…/247-carrot--autumn-king-2

Klientide tagasiside: