Maheseemnete ja tavaseemnete müük

MISU OÜ / Maheseemned.ee 
Reg.nr: 12241370
Seffersi talu, Sutlepa, Noarootsi, 91230 Läänemaa, Eesti.


Tel: (+372) 58 128 111 
E-R: 12-19

PS. Meie infotelefon ei võta vastu SMS

info@maheseemned.ee


 


Maheseemned.ee on Lääne-Eestis, Noarootsis tegutsev väike pereettevõte  

Meie seemnetele on teinud Põllumajandusamet 2017. ja 2018. aastal idanevuskontrollid - tulemused positiivsed mõlemal aastal. 

Maheseemned.ee internetipoest leiad:

Mahepõllumajanduslikud seemned. GMO-vabad maheseemned on spetsiaalselt sertifitseeritud ja toodetud vastavalt mahepõllumajandusele kehtestatud standarditele. Need seemned on mõeldud kasutamiseks mahepõllumajanduses, kus põllukultuuride kasvatamisel ei kasutata keemilisi väetisi ega sünteetilisi pestitsiide. Sertifitseeritud maheseeme ei puutu kokku keelatud kemikaalidega kogu põllul kasvamise ajal ega ka koristamisel ja töötlemisel

DEMETER biodünaamilised seemned.  Demeter on kvaliteedimärk toodetele, mis on kasvatatud biodünaamiliselt ja mis kasutavad nii Demeteri toodangut kui ka heakskiidetud protsesse. Demeteri standardit peetakse mahesektoris kõige järjepidevamaks ja see kehtib nii tootmise kui töötlemise kohta. ELi mahemärgis seab mahepõllumajanduslikult toodetud toidule miinimumstandardi. Demeteri filosoofia ja põllumajandusmeetodid lähevad aga sellest standardist palju kaugemale. See toob kasu nii toidu kvaliteedile kui ka keskkonnale. Näiteks keskendumine mulla kvaliteedile ja uuenemisele koos bioloogilise mitmekesisuse nõutava säilitamisega. Standardite järjepidev arendamine ja regulaarsed kontrollid annavad tulemuseks kõrgeima kvaliteediga toodangu ja tooted. Standardeid kontrollitakse regulaarselt, kuid lisaks sellele jagavad Demeteri tootjad ja töötlejad muid ühiseid ideaale. Nimelt looduse ja keskkonna austav kohtlemine, kõrgeimate kvaliteedistandardite poole püüdlemine ning suurem vastutustunne oma kogukondade ja töötajate ees. Biodünaamiline põllumajandus on viis, kuidas kasvatada inimestele parima võimaliku kvaliteediga toitu.

Tavaseemned (puhtimata seemed). Puhtimata seemet ei ole töödeldud ühegi keemilise, bioloogilise ega füüsikalise meetodiga. Seemne aretusprogrammis pole kasutatud GMO tehnikaid.

F1 seemned. F1 tähendab, et tegu on kahe sordi ristamisel saadud järglaste esimese põlvkonnaga. Hübriidsort ehk F1 on saagikam, aga kasvutingimuste suhtes nõudlikum- vajab korrapärast väetamist ja kastmist.

Pärandsordi seemned. Pärandsort (inglise keeles "heirloom") on taime sort, mida on kasvatatud ja põlvest põlve edasi kantud perekonna või kogukonna poolt. Need võivad olla näiteks köögiviljad, puuviljad, teraviljad, ürdid või lilled. Pärandsordid on sageli hinnatud nende ajaloolise ja kultuurilise tähtsuse, erilise maitse, aroomi ja kasvutingimuste vastupidavuse tõttu. Sageli on need ka geneetiliselt mitmekesisemad kui tööstuslikult kasvatatavad sordid, mis tähendab, et neil on suurem vastupidavus haigustele ja kahjuritele. Pärandsordid on olulised ka säilitamaks kohalikku toidukultuuri ja traditsioone.

Seemneid tellides pea meeles, et tegemist on elavate organismidega ning elujõuliseks taimeks kasvamiseks vajab seeme õiget hoiustamist ja käsitlemist, õiget pinnast, kastmist, valgust. 

 

KKK / Korduma kippuvad küsimused

Kas minu tellimus on kätte saadud? 
Vastus:
Tehud tellimuse kohta saabub Teile e-postile kinnitus. Mõnikord läheb kinnitus rämpsposti. Kui Te pole kinnitust saanud, vaadake rämpsposti kausta ja vajadusel märkige Maheseemnete kinnituskiri turvaliseks postiks. Paki postitamisel saadame uue kinnituse.

Tellisin kogemata valesse pakiautomaati, mis nüüd saab?
Vastus: 
Kui avastad, et tellisid kogemata paki valesse pakiautomaati, saada meile kiri info@maheseemned.ee ja ütle, millisesse pakiautomaati ümber suunamist soovid. Paki ümbersuunamisel tuleb tasuda uus postikulu.

Kas pakasega on õues olevatesse automaatidesse turvaline tellida?
Vastus: 
Kõvade miinuskraadidega soovitame tellida kaubanduskeskuses sees olevatesse automaatidesse, sest miinuskraadid võivad osade seemnete idanemist pärssida. Suvel soovitame jälle siseruumis olevasse automaati tellida, sest temperatuur väliskapis võib minna päris kõrgeks.

Oleme riigiasutus ja soovime maksta e-arvega, kuidas edasi?
Vastus: Oleme teie peale mõelnud. Palun kirjutage meile info@maheseemned.ee ja saadame edasised juhised.

Seemned vastavad EU standarditele.
 Maheseemned.eePakendaja: Seffers Oü

Reg.nr 11535448 - on kantud Taimetervise registrisse kui sertifitseeritud seemned ja seemnesegud pakendaja, registreerimisnumbriga 4355.

Mahepõllumajanduse registri nr 3261, kood EE-ÖKO-03.

Seffersi talu, Sutlepa, Noarootsi, 91230 Läänemaa, Eesti.
 Ostuinfo

 • Tasumine pangalingiga Maksekeskuse vahendusel - SEB, Swedbank, LHV, Nordea, Danske Bank, Krediidipank.
   
 • Meie poollt pakutavatel mahetoodetel on tootja poolne EU mahe sertifikaat. Mahetoote tunned ära mahemärgise järgi.
   
 • Seeme on elav organism ning selle kasvama minemine sõltub paljudest faktoritest nagu näiteks aedniku oskused ja kogemused, õige istutamise aeg, pinnas, pH, kastmine, kahjurid, ilm jne.
   

 

Transport

 • SmartPOST pakiautomaat 2.99 €
   
 • ELS Kuller 6.59 €
   
 • Tähtsaadetisena edastatav standardpakk 3.90 €
   
 • Omniva pakiaudomaadist kohalikku postiasutusse 3.99
   
 • Rahvusvaheline post 12 €
   
 • Tulen ise järele - 0 €
  Hinnakiri võib muutuda vastavalt teenusepakkuja hinnakirjale
   

Head kasvatamist!

Klientide tagasiside: