Pakis - Harilik paprika- CALIFORNIA WONDER - seemned

Kliendid kiidavad! Harilik paprika- CALIFORNIA WONDER - seemned

Capsicum annuum


Hetkel läbimüüdud
Tuntud ja hinnatud keskvarajane sort avamaal ja kasvuhoones kasvatamiseks. Viljad punased, neljakandilised (9x10cm), paksude seintega, mahlased ja magusad. Saak valmib 75 päeva pärast istutamist.Sobob hästi täitmiseks. 300TMR. Heirloom ehk pärandsort.

Populaarne  saagirikas paprikasort, sisaldab rohkelt C-vitamiini. Keskvarajane, suuresaagiline sort. Kõrgus 60-70 cm. Viljad on suured ja neljakandilisd, pikkus 10-12 cm, diameeter 8-10 cm. Viljade värvus bioloogilises küpsuses erk-punane. Haiguskindel sort.

Nipp: Ühes uuringus leiti, et lehti söövate kahjurite vastsed eelistavad rebasheina paprikale. Seetõttu on mõistlik need kõrvuti istutada, kui soovid, et kahjurid paprikaid ära ei sööks.

Idaneb 10-21 päevaga, saak valmib 75 päevaga. Istutussügavus 3 mm. Kui seemikutel on vähemalt 2 lehte, istuta kasvukohale. Kui taimed on umbes 20 cm kõrgused, istuta need 45 cm vahedega. Optimaalne mulla temperatuur 20 kraadi. Vajab kasvamiseks sooja ja päikeserohket kohta, ideaalne kasvuhoones. Hoia niiskena ning paku taimedele tomativäetist.Pakis 10 seemet

Klientide tagasiside: