Pakis - Lehtkapsas, kale ROUGE DE RUSSIE, tavaseeme, pärandsort

Lehtkapsas, kale ROUGE DE RUSSIE, tavaseeme, pärandsort

Toode on laos

Hind: 2.25 €


Kogus:

Lisa ostukorvi
Väga atraktiivne pärandsort. Punakad roodud veidi krussis lehtedel- Noored lehed suurepärased salatitesse. Vanemaid lehti aga kasutatakse küpsetatult, aurutatult jne. Lehed meenutavad tamme lehti.Puhtimata seemed. Puhtimata seemet ei ole töödeldud ühegi keemilise, bioloogilise ega füüsikalise meetodiga. Seemne aretusprogrammis pole kasutatud GMO tehnikaid. Pärandsort.

Eriti maitsev peale esimesi öökülmasid.

Kui istutad lehtkapsa ja naistenõgese kõrvuti, siis ei käi kahjurid lehtkapsast nii palju söömas.

Lehtkapsas on äärmiselt toitainerikas roheline lehtköögivili, mis sisaldab mitmeid olulisi vitamiine ja mineraalaineid. Mõned olulised vitamiinid, mis lehtkapsas leiduvad, on:

  1. C-vitamiin (askorbiinhape): Lehtkapsas on rikkalik C-vitamiini allikas, mis on oluline antioksüdant. C-vitamiin aitab tugevdada immuunsüsteemi, soodustab kollageeni moodustumist ja parandab raua imendumist.

  2. A-vitamiin (beetakaroteen): Lehtkapsas sisaldab suures koguses beetakaroteeni, mis on A-vitamiini eelühend. A-vitamiin on oluline nägemise, naha tervise ja immuunsüsteemi jaoks.

  3. K-vitamiin: Lehtkapsas on suurepärane K-vitamiini allikas, mis on oluline vere hüübimiseks ja luude terviseks.

  4. B-vitamiinid: Lehtkapsas sisaldab mitmeid B-vitamiine, sealhulgas B1-vitamiini (tiamiin), B2-vitamiini (riboflaviin), B3-vitamiini (niatsiin), B5-vitamiini (pantoteenhape), B6-vitamiini (püridoksiin) ja B9-vitamiini (foolhape). Need vitamiinid mängivad olulist rolli energia tootmisel ja närvisüsteemi toimimisel.

  5. E-vitamiin: Kuigi lehtkapsas ei pruugi olla kõige rikkam E-vitamiini allikas, sisaldab see siiski seda antioksüdanti, mis on oluline rakkude kaitseks oksüdatiivse stressi eest.

  6. Foolhape (B9-vitamiin): Lehtkapsas on rikas foolhappe allikas, mis on oluline rakkude jagunemiseks ja DNA sünteesiks.Pakis 100 seemet

Klientide tagasiside: