Pakis - Suur praktiline aiapäevik-planeerija aiapidajatelt aiapidajatele

Suur praktiline aiapäevik-planeerija aiapidajatelt aiapidajatele


Hetkel läbimüüdud
Ilusa ja tulusa aia võti peitub planeerimises ja teadmistes – kunas midagi istutada või külvata, millega väetada; kui tihti kasta ja kuidas lõigata, hooldada, paljundada. Samuti see, kuidas mõjutas saagikust ja kahjureid külm kevad, soe talv või vihmane suvi.
  • Läbimõeldud tabelid tegevuste planeerimiseks ja analüüsimiseks
  • 12 kuu soovitused ja juhised
  • 12 põnevat segaviljeluspaari ja 12 väärtuslikku eel- ja järelkultuuri 
  • 40 lihtsalt täidetavat ja hoomatavat  taimekaarti
  • Mugav spiraalköide ja  A4 formaat.

    Ei mingeid lehte murdmist ega ruumipuudust. Soovi korral saad juurde kleepida pilte ning soovi korral isegi seemnepakke. 

 

Aiapäevik-planeerija võimaldab hoida aias toimuval silma peal. Aasta ülevaade loob selge pildi. Kui kaua mingi sort saaki andis või õitses, kas külv või istutus said hästi ajastatud ning mida järgmisel aastal teistmoodi teha.

Kahjurite ja taimede kaitse ning toetuste tabelid on hindamatu väärtusega. Nende abil saad ka aastate pärast järele vaadata, milline kahjur kimbutas ja kuidas mingi lahendus toimis.

Kuude ülevaade hoiab tegevustel kätt pulsil. Aiapäevikust leiad kõige olulisemad tegevused, samuti saad päevikut ise täiendada vastavalt oma aiale ning eelistustele.

Taimekaartidele lisa oma taimed ning kõige olulisem teave, nii ei pea seda hiljem internetist, koolitusmaterjalidest või raamatutest üha uuesti ja uuesti otsima hakkama. 

Ära unusta joonistamast ka peenraplaane ning ammuta ideid päevik-planeerijas väljatoodud segaviljeluse põhimõtetest ja põnevatest paaridest.

 

Autorid on eluaegsed hobiaednikud ning samuti on neil pikaaegne kogemus andmete haldamise ja visualiseerimise valdkonnas. Aiapäevik-planeerija koostamisel on kokku pandud senised parimad praktikad. 

Loodetavasti aitab see ka Sinul oma aias targemalt toimetada ning on põnev ja kasulik lugemine ka aastate pärast!
Klientide tagasiside: