Pakis - Till (aedtill) - MAMMOTH - seemned

ALLAHINDLUS! Till (aedtill) - MAMMOTH - seemned

Anethum graveolens

Toode on laos

Hind: 1.99 €


Kogus:

Lisa ostukorvi
Tugevalt  aromaatsed lehed, varred ja õied. Sobib nii värskelt kui ka kuivatatult, hoidistele ja toitudele. Kasvab meeter ja üle selle. Taim on küps 60-65 päevaga Puhtimata seemed. Puhtimata seemet ei ole töödeldud ühegi keemilise, bioloogilise ega füüsikalise meetodiga. Seemne aretusprogrammis pole kasutatud GMO tehnikaid.

Till sobib hästi kapsaga samasse perekonda kuuluvate taimedega nagu spargelkapsas ja Brüsseli kapsas. Kapsad toetavad tilli ja till meelitab ligi vapsikuid, kes toituvad põualiblikalistest.

Kasvu alguses pikka aega madalakasvuline ja rikkalikult lehemassi andev sort, mis hiljem kasvab ikka väga pikaks (meeter ja üle selle). Tugevalt  aromaatsed lehed, varred ja õied. Sobib nii värskelt kui ka kuivatatult, hoidistele ja toitudele.

See sort on väga populaarne maitsetaim. Kasutatakse värskelt või kuivatatult.  Lehti võib lisada salatitesse, suppidesse, hautistesse, kalale, kastmetesse, omletile, köögiviljadele. 

Sobib kauniks taustaks lillepeenrale. Õitseb suvel ja sügisel. Kollased õied meelitavad aeda kasulikke putukaid. 

Külva seeme kevadel otse kasvukohale. Taim on küps 60-65 päevaga. Idaneb 14-21 pävaga. Istutus sügavus umbes 3 mm. Jäta taimedele 40-50 cm vahed. Taimele sobib päikeseine kasvukoht.

Tee korduskülve juulini iga paari nädala tagant, nii on saaki pidevalt võtta.

 

 

 

.Pakis 200 seemet

Klientide tagasiside: