Pakis - Magus paprika - WHITE BELL - seemned

ALLAHINDLUS! Magus paprika - WHITE BELL - seemned

Solanum lycopersicum


Hetkel läbimüüdud
Ebaharilik elevandiluu värvi poolläbipaistev mahlane ja rikkaliku maitsega magusa paprika sort. Taimed kasvavad kuni meetri kõrguseks. Saak valmib 75 päeva pärast istutamist. Sobib kasvatamiseks avamaal ja kasvuhoones.

Väga ebatavalise välimusega kaunis magusa paprika sort. Keskmiselt paksu viljalihaga kandilised viljad. Hõrgutavalt rikkalik mahlane ja magus maitse.  Taimed kasvavad kuni meetri kõrguseks ning on poolläbipaistvad elevandiluu värvi. Vananedes muutuvad kahvatu kollakasroheliseks ning lõpuks erkpunaseks. 

Nipp: Ühes uuringus leiti, et lehti söövate kahjurite vastsed eelistavad rebasheina paprikale. Seetõttu on mõistlik need kõrvuti istutada, kui soovid, et kahjurid paprikaid ära ei sööks.

Idaneb 10-21 päevaga, saak valmib 75 päeva pärast istutamist. Istutussügavus 3 mm. Kui seemikutel on vähemalt 2 lehte, istuta kasvukohale. Kui taimed on umbes 20 cm kõrgused, istuta need 45 cm vahedega. Optimaalne mulla temperatuur 20 kraadi. Vajab kasvamiseks sooja ja päikeserohket kohta, ideaalne kasvuhoones. Sobib ka avamaale. Hoia niiskena ning paku taimedele tomativäetist.Pakis 5 seemet

Klientide tagasiside: