Pakis - Vürtspaprika,jalapeno- JALAPENO M , tavaseeme, pärandsort

Populaarne! Vürtspaprika,jalapeno- JALAPENO M , tavaseeme, pärandsort

Capsicum annuum L.

Toode on laos

Hind: 2.25 €


Kogus:

Lisa ostukorvi
Scovilletasemel 6,000. Üks tśillisõprade lemmiksorte, viljakas ja saagirikas. Vili küpsedes tumepunane umbes 7 cm pikkune. Saak valmib 85-95 päeva pärast istutamist. Sobib kasvatamiseks talveaias ja kasvuhoones. Heirloom ehk pärandsort. Puhtimata seemed. Puhtimata seemet ei ole töödeldud ühegi keemilise, bioloogilise ega füüsikalise meetodiga. Seemne aretusprogrammis pole kasutatud GMO tehnikaid.

Jõulised taimed, mis toodavad viljaka ja pideva saagi. Viljad on 7 cm pikkused, otsast umbes  2.5 cm laiad, värvuselt tumerohelisest punsaeni, maitse on keskmiselt terav. Viljadel on paksud seinad ning küpsedes on pipar tumepunast värvi. Toiduks võib hakata tarvitama juba rohelisi kaunu.

Optimaalne mulla temperatuur 21 kraadi. Saak  valmib 85-95 päeva pärast istutamist. Külva seemned 6 mm sügavusele eelmise kevade kompostmulda. Hoia niiske. 10-21 pävaga ilmivad seemikud. Kui taimel on vähemalt kaks lehte, istuta kasvukohale. 20 cm kõrgused taimed istuta 45 cm vahedega. Anna taimedele tomativäetist. Sobib kasvatamiseks kasvuhoones.

2,500-5,000 SHU Pakis 10 seemet

Klientide tagasiside: