Pakis - Kummeliõli Eesti taluaia kummelist 50ml

Kummeliõli Eesti taluaia kummelist 50ml


Hetkel läbimüüdud
Meeli rahustav ja naha taastumisprotsesse ergutav nahaõli.  Kummel sobib kõige paremini inimestele, kes on rahutud, impulsiivsed ja väga tundlikud. See mõjub hästi lastele, eriti, kui nad ärkavad öösiti tihti.

Koostis: viinamarjaseemneõli (Vitis vinifera seed oil), kummeli õied (Chamomilla recutita flower), nisuiduõli (Triticum aestivum germ oil).

Kummel on südasuve püha taim, egiptlased nimetasid kummelit päikese taimeks ja pühendasid selle jumalatele. Räägitakse, et kummeli nuusutamine ravib ja uuendab vaimu. Kummel sobib kõige paremini inimestele, kes on rahutud, impulsiivsed ja väga tundlikud. See mõjub hästi lastele, eriti, kui nad ärkavad öösiti tihti.

Kummelil ravimtaimena on rahustav toime, soodustades lõõgastumist ja head und. Kummel mõjub hästi titade kõhumurede korral. Samuti soovitatakse seda taime kasutada ärritunud naha rahustamiseks.

Toodete valmistamiseks kasutatakse Lääne-Eesti loodusest korjatud ja taluaias kasvatatud ravimtaimi. Neisse ei ole lisatud lisaaineid ega eeterlikke õlisid – kõik loodu kannab taimede lõhnu, toimeid ja energiat. Inspiratsiooni annavad meisse esivanemate pärandina sisse juurdunud iidsed taimetarkused.

 
Klientide tagasiside: