Pakis - Lavendliõli Eesti taluaias kasvatatud lavendlist 50ml

Lavendliõli Eesti taluaias kasvatatud lavendlist 50ml


Hetkel läbimüüdud
Rahustava lõhnaga pingeseisundeid leevendav ja lõõgastav nahaõli. Lavendel ravimtaimena rahustab ärevat meelt, leevendab pingeseisundeid ja närvivalusid, soodustab und. Taime kasutatakse peavalu ja pearingluse korral ning see aitab kaasa vererõhu normaliseerumisele. Lavendlit võib kasutada toetava vahendina köha ja kõrvavalu korral.

Koostis: viinamarjaseemneõli (Vitis vinifera seed oil), lavendli õied (Lavandula officinalis flower), nisuiduõli (Triticum aestivum germ oil).

4TUULT toodete valmistamiseks kasutatakse Lääne-Eesti loodusest korjatud ja taluaias kasvatatud ravimtaimi. Neisse ei ole lisatud lisaaineid ega eeterlikke õlisid – kõik loodu kannab taimede lõhnu, toimeid ja energiat. Inspiratsiooni annavad meisse esivanemate pärandina sisse juurdunud iidsed taimetarkused.

Muistsed skandinaavlased uskusid, et lavendel kaitseb kurja silma eest. Seda taime on peetud armurohuks, mis tasakaalustab mees- ja naisenergiat. Lavendlit on kasutatud sünnitustoas vastsündinute kaitseks. Lavendli lõhn rahustab ja tasakaalustab, aitab mõtteid selitada ja arendab loovust. 

Lavendel ravimtaimena rahustab ärevat meelt, leevendab pingeseisundeid ja närvivalusid, soodustab und. Taime kasutatakse peavalu ja pearingluse korral ning see aitab kaasa vererõhu normaliseerumisele. Lavendlit võib kasutada toetava vahendina köha ja kõrvavalu korral.

Tähelepanu! Madala vererõhuga inimestel võib lavendel tekitada kerget peapööritust ja väsimust. Ei soovitata raseduse algfaasides.
Klientide tagasiside: