Pakis - Harilik moon, segu, maheseeme

Harilik moon, segu, maheseeme

Kerge kasvatada


Hetkel läbimüüdud
Kergesti kasvatatavad erksavärvilised üheaastased lilled. Võib kasvatada lillepeenras, rühmitada teiste lilledega või külvata murule.

Sobib hästi rukkilillede, kummelitega. Mulla suhtes vähenõudlik, kasvab hästi ka kehvas mullas päikeselises kohas.

Mooniseemneid võib külvata kevadel või sügisel, sõltuvalt sinu asukohast ja kliimast. Üldiselt on parim aeg neid istutada siis, kui mulla temperatuur on umbes 50-60°F (10-15°C).

Valmista muld ette: Mooniseemned eelistavad hästi kuivavat ja kergelt aluselist mulda. Lisage mullale komposti või hästi lagunenud sõnnikut, et parandada selle viljakust.

Külva seemned: Haju seemned õhukeselt mulla pinnale ja kata need kergelt peene mullakihiga. Hoidke muld niiske, kuid mitte üle ujutatud.

Mooniseemned vajavad idanemiseks valgust, seega vältige nende liiga sügavat katmist mullaga.

Kasta regulaarselt: Moonitaimed vajavad regulaarset kastmist, eriti kuiva ilmaga. Kasta neid sügavalt, kuid ära lase mullal üle ujutada.

Väeta säästlikult: Moonitaimed ei vaja palju väetist, kuna liigne lämmastik võib põhjustada neil rohkem lehestikku kui õisi. Kasutage tasakaalustatud väetist säästlikult või kasutage looduslikku komposti.

Kaitse kahjurite eest: Moonitaimed võivad olla tigude, teod ja muude kahjurite suhtes haavatavad. Kasutage orgaanilisi kahjuritõrjemeetodeid, Pakis 3000 seemet

Klientide tagasiside: