Pakis - Suur mungalill ALASKA MIX , tavaseeme, pärandsort

Pärandsort Suur mungalill ALASKA MIX , tavaseeme, pärandsort

Tropaeolum majus

Toode on laos

Hind: 2.25 €


Kogus:

Lisa ostukorvi
Pärandsort. Läbi aegade üks populaarseimaid mungalille sorte. Erivätrviliste õitega, kompaktne. Puhtimata seemned. Puhtimata seemet ei ole töödeldud ühegi keemilise, bioloogilise ega füüsikalise meetodiga. Seemne aretusprogrammis pole kasutatud GMO tehnikaid.

Külva kasvukohta peale öökülmade möödumist. Söödav taim. Nendel võluvatel kirjudel mungalilledel on väga dekoratiivne lehestik, mis on kaetud erksa kuldse, rõõmsa oranži, rikkaliku mahagoni ja lõhekarva roosakate värvi õitega. Kompaktne sort on eriti silmatorkav kaaslane lillepeenardesse ja sobib peenraääriste kujundamiseks. Ahvatlev valik efektsete terrassikonteinerite, rippkorvide ja aknakastide jaoks.

"Pärandsort" (inglise keeles "heirloom") on taime sort, mida on kasvatatud ja põlvest põlve edasi kantud perekonna või kogukonna poolt. Need võivad olla näiteks köögiviljad, puuviljad, teraviljad, ürdid või lilled. Pärandsordid on sageli hinnatud nende ajaloolise ja kultuurilise tähtsuse, erilise maitse, aroomi ja kasvutingimuste vastupidavuse tõttu. Sageli on need ka geneetiliselt mitmekesisemad kui tööstuslikult kasvatatavad sordid, mis tähendab, et neil on suurem vastupidavus haigustele ja kahjuritele. Pärandsordid on olulised ka säilitamaks kohalikku toidukultuuri ja traditsioone.Pakis 10 seemet

Klientide tagasiside: