Pakis - Harilik moon, maheseeme

Harilik moon, maheseeme

Papaver rhoeas

Toode on laos

Hind: 2.25 €


Kogus:

Lisa ostukorvi
Klassikaline punane moon suurte erkpunaste õitega. Ta kasvab toitaineterikastel, vabalt kuivendavatel muldadel päikeselises kohas.

Üsna nälkjaskindel. Peened seemned on otse ja ainult kergelt mullaga kaetud. Varred tuleks vaasipaneku jaoks ära lõigata, kui pungad hakkavad puhkema. Seemnevarsi saab kasutada kuivades lilleseadetes.

ooniseemneid võib istutada kevadel või sügisel, sõltuvalt sinu asukohast ja kliimast. Üldiselt on parim aeg neid istutada siis, kui mulla temperatuur on umbes 50-60°F (10-15°C).

Valmista muld ette: Mooniseemned eelistavad hästi kuivavat ja kergelt aluselist mulda. Lisage mullale komposti või hästi lagunenud sõnnikut, et parandada selle viljakust.

Külva seemned: Haju seemned õhukeselt mulla pinnale ja kata need kergelt peene mullakihiga. Hoidke muld niiske, kuid mitte üle ujutatud.

Paku valgust: Mooniseemned vajavad idanemiseks valgust, seega vältige nende liiga sügavat katmist mullaga.

Harvenda taimed: Kui seemikud on piisavalt suured käsitsemiseks, harvenda neid nii, et need oleksid umbes 6-8 tolli kaugusel. See võimaldab neil õigesti kasvada ja areneda.

Kasta regulaarselt: Moonitaimed vajavad regulaarset kastmist, eriti kuiva ilmaga. Kasta neid sügavalt, kuid ära lase mullal üle ujutada.

Väeta säästlikult: Moonitaimed ei vaja palju väetist, kuna liigne lämmastik võib põhjustada neil rohkem lehestikku kui õisi. Kasutage tasakaalustatud väetist säästlikult või kasutage looduslikku komposti.

Kaitse kahjurite eest: Moonitaimed võivad olla tigude, teod ja muude kahjurite suhtes haavatavad. Kasutage orgaanilisi kahjuritõrjemeetodeid, nagu käsitsi korjamine, või kasutage looduslikku putukamürki.Pakis 250 seemet

Klientide tagasiside: