Pakis - Hiina lehtnaeris, paksoi YOSHI F1, tavaseeme

Kompaktne! Hiina lehtnaeris, paksoi YOSHI F1, tavaseeme

Brassica rapa var. chinensis

Toode on laos

Hind: 2.25 €


Kogus:

Lisa ostukorvi
Kevad/talve tüüpi paksoi. Ennakõidumisekindel sort. Lehed lühemat tüüpi, kompaktne taim, oma klassis hinnatuim sort! Puhtimata seemed. Puhtimata seemet ei ole töödeldud ühegi keemilise, bioloogilise ega füüsikalise meetodiga. Seemne aretusprogrammis pole kasutatud GMO tehnikaid.

Paksoi on Aasia toitude asendamatu lehtköögivili, mis kasvab üllatavalt hästi ka meie jahedas kliimas. Hiinas ja Kaug-Aasia riikides on paksoi sama tähtis köögivilja kultuur, nagu meil on valge peakapsas.  Mahlakatest ja krõmpsuvatest lehtedest valmib mõnus salat lehti võib lisada suppidesse, riisiroogadesse või pakkuda kõrvalroana. Paksoi maitses võib eristada spinati, sinepi ja kapsa maitsenüansse.

Hiina lehtnaerist on üsna kerge kasvatada. Taim talub hästi külma, seega saab kasvatada nii varakevadel kui ka hilissügisel. Seemned idanevad 7…14 päevaga ning esimene saak valmib 45 päeva pärast idanemist. Seemned tasub külvata otse kasvukohale, sest paksoi talub ümberistutamist halvasti. Seemned külvata 3 cm sügavusele. Allikas: Aednik24Pakis 30 seemet

Klientide tagasiside: