Pakis - Merikapsas LILY WHITE, tavaseeme

Haruldane! Merikapsas LILY WHITE, tavaseeme

Crambe maritima

Toode on laos

Hind: 2.35 €


Kogus:

Lisa ostukorvi
Sinakasroheliste, veidi hõbedaste lehtedega külmakindel püsik. Pärandsort. F1 seeme tähendab, et tegu on kahe sordi ristamisel saadud järglaste esimese põlvkonnaga. Hübriidsort ehk F1 on saagikam, aga kasvutingimuste suhtes nõudlikum- vajab korrapärast väetamist ja kastmist.

Tahab kergelt aluselist hea drenaaźiga mulda, päikeselist kasvukohta. Vastupidav haigustele. Kasvab kuni 50cm kõrguseks. Õitseb juunis-juulis. 
Lehti korja regulaarselt.

Pärandsort (inglise keeles "heirloom") on taime sort, mida on kasvatatud ja põlvest põlve edasi kantud perekonna või kogukonna poolt. Need võivad olla näiteks köögiviljad, puuviljad, teraviljad, ürdid või lilled. Pärandsordid on sageli hinnatud nende ajaloolise ja kultuurilise tähtsuse, erilise maitse, aroomi ja kasvutingimuste vastupidavuse tõttu. Sageli on need ka geneetiliselt mitmekesisemad kui tööstuslikult kasvatatavad sordid, mis tähendab, et neil on suurem vastupidavus haigustele ja kahjuritele. Pärandsordid on olulised ka säilitamaks kohalikku toidukultuuri ja traditsioone.Pakis 5 seemet

Klientide tagasiside: