Pakis - Suhkrumais - GOLDEN BANTAM - seemned

Suhkrumais - GOLDEN BANTAM - seemned

Zea mays

Toode on laos

Hind: 2.15 €


Kogus:

Lisa ostukorvi
Keskmiselt varajane sort, valmib 75-85 päeva jooksul. Tõrvikud 17-20 cm pikkused, kaaluvad 230-280 g. Terad magusad õrnamaitselised, kuldset värvi. Külva potti või itse kasvukohale. Heirloom ehk pärandsort.

Nipp: istuta maisi juurde oad. Oad meelitavad ligi putukaid, mis söövad maisi ohustavaid kahjureid nagu tirdilised, surulased ja poilaseid.

Keskmiselt varajane sort. valmib 75-85 päeva jooksul. Tõrvikud kasvavad 17-20 cm pikkuseks ja kaaluvad 230-280 g.
Terad magusad õrnamaitselised, kuldset värvi.

Taimed on tugevad ja kasvavad jahedamates tingimustes kui muud kaasaegsed sordid. Kasvavad kuni 150 cm kõrguseks. Maitse on tõeliselt mõnus ja magus.  

Kasvukohal olgu hea drenaaź ja piisavalt huumust. Külvata varakevadel 7 cm laiustesse pottidesse 2.5 cm sügavusele. Temperatuuri miinimum 10 kraadi. Soojus aitab idanemisele kaasa.  Teise variandina külva hiliskevadel otse kasvukohale. Ridade ning taimede vahel olgu 45 cm ruumi. Magusat maisi istutatakse blokkidena, mitte üksikute ridadena. Nii tagatakse hea tolmlemine. Kui maapinnale jääb taimejuuri, kata need multśiga või kompostiga. Oluline on mitte lasta kuuma ilmaga õitsvat maisi ära kuivada. Hoia pinnas niiske.

Iga taim kasvatab 1-2 maisitõlvikut. Küpsena peaks maisiteradest eralduma pigistades kreemjas vedelik.

 Pakis 5 seemet

Klientide tagasiside: