Pakis - Tomat QUADRO, maheseeme, pärandsort

Tomat QUADRO, maheseeme, pärandsort

Solanum lycopersicum

Toode on laos

Hind: 2.25 €


Kogus:

Lisa ostukorvi
Quadro sort on aretatud Saksamaal ning see on kasvatamiseks avamaal või kasvuhoones. Kõrge saagikus hooaja lõpus. Resistentne lehemädaniku suhtes.

Quadro sort on aretatud Saksamaal ning see on kasvatamiseks avamaal või kasvuhoones. Kõrge saagikus hooaja lõpus. Plokkjas, peaaegu kuubikukujuline, ilmselt sellepärast, et see kannab nime Quadro. Tugevalt kasvav kõrge saagikusega tomat, mis sobib nii toas kui ka avamaal kasvatamiseks. Ovaalsed viljad on hästi turustatavad ja sobivad eriti hästi töötlemiseks. Harrastusaednike lemmik!

Keskmine suurusega, produktiivne ja maitsvat sorti Roma-tüüpi tomat,’ Quadro’ aretati Saksamaal, sooviti, et seda saaks kasvatada nii õues kui ka kasvuhoones.Hooaja lõpuni sasgikas! Vili on mahlasem kui mõned teised roma-sordid, säilitades samal ajal lihaka viljaliha. Sobivad hästi salsade, tomatikastmete ja pastade jaoks. Sobib nii õue- kui ka sisekasvatuseks.

 

  • Määramata kasvukujuga 120-150 cm
  • 60-100 g Roma-kujulised punased viljad
  • Kõrge saagikus
  • Hilise lehemädaniku vastu resistantne
  • Aretatud Harumut Spieli poolt bioloogilise köögiviljaaretuse algatusena, on Quadro't testitud mõne kasvataja juures koos 10 muu roma-tomatiga . Muljet avaldas nende taimede  saagikus, vastupidavus hooaja lõpuni ja täiuslik maitse.
  • Tomat on ümar, veidi ümaram kui populaarne ‘San Marzano’, ja veidi mahlasem.  Üldine saagikus ja haiguskindlus olid paremad kui ühelgi teisel roma-tomatil, mida testiti.


Pakis 5 seemet

Klientide tagasiside: