Pakis - Baklaźaan RONDE DE VALENCE, tavaseeme

Baklaźaan RONDE DE VALENCE, tavaseeme

Solanum melongena L.

Toode on laos

Hind: 2.25 €


Kogus:

Lisa ostukorvi
Keskvarajane sort, vili ümar, kuni 250g. Tume ja violetse koorega. Sisu valge. Puhtimata seemed. Puhtimata seemet ei ole töödeldud ühegi keemilise, bioloogilise ega füüsikalise meetodiga. Seemne aretusprogrammis pole kasutatud GMO tehnikaid.

Taimed kasvata ette. Kasvukoht soe ja valge. Sobib söömiseks värskelt, aurutatult, praetult, grillitult ja marineeritult.

Baklažaan on soojalembene. Optimaalne idanemistemperatuur on 24-32 ja minimaalne 14-16 kraadi. Öökülmi ta ei talu. Nõudlik ka mullaniiskuse suhtes. Kuivas taimede kasv seiskub ja õied ning viljaalged varisevad. Avamaale istutatakse 80-90 päevased istikud, seega tuleks teha ettekülv jaanuaris kuni märtsis. Baklažaani on soovitav istutada kohta kus viimased 2-3 aastat pole kasvatatud tomateid, kartuleid, pipart, füüsalit. Kõige paremateks eelkäiateks kurk, sibul, varajane kapsas, mimeaastased ürdid. Noored baklažaani viljad pole maitsvad, kuna neis on palju hapu- ja parkainet. Täielikul küpsemisel muutub nende viljaliha puiseks ja mittesöödavaks. Sellepärast korjatakse baklažaanid poolküpsetena - tehnilise küpsuse staadiumis,siis on viljad läikiva, rasvasena tunduva pealispinnaga. Sellel ajal on nende seemned väikesed ja viljaliha õrn.Pakis 10 seemet

Klientide tagasiside: