Pakis - Ellujäämis seemnekomplekt, kinkekomplekt

Pärandsordid Ellujäämis seemnekomplekt, kinkekomplekt

Toode on laos

Hind: 19.99 €


Kogus:

Lisa ostukorvi
Kõik vajalik mitmekesise aia rajmiseks! 10 pakki maheseemneid ja kingituseks põllulillede segu!

1) Peet `Detroit`- Väga heade maitseomadustega, ümara kujuga, ilusa värviga punapeet. Sobib värskelt tarvitamiseks (nt mahlaks), säilitamiseks ja toidu valmistamiseks. Sobib mahekasvatuseks.

2) Suhkruhernes `Norli`- Varajane valmimisaeg, kõrge saagikusega prantsuse peasort, mis annab lumivalgeid õisi.

3) Redis `French Breakfast`- üks kiiremini valmivaid redisesorte. Erkpunased kirkad redised on ümmargused, krõmpsud ja mahedamaitselised. Valge viljalihaga ja imelise maitsega!

4) Kaalikas `Vige`- Väljast lilla, seest kollane.

5) Pastinaak `Tender and True`- välimuselt porgandit meenutav pastinaak on meie tervisele märksa kasulikum ja sobib hästi porgandi asendamiseks roogades. Meie aedades hästi kasvavat pastinaaki võib külvata kohe pärast lume sulamist.

6) Õisuba `Enorma`- auhinnatud sort kuni 50cm maitsvate kaunadega. Saagirikas, varajane. Väga hea maitsega!

7) Porgand `Amsterdam`- hiline sort, mille kasvuperiood on 110 päeva. Sobivad värskelt tarbimiseks ja töötlemiseks. Säilivad hästi. 

8) Lehtkapsas `Rouge De Russie` - väga atraktiivne pärandsort. Punakad roodud veidi krussis lehtedel- Noored lehed suurepärased salatitesse. Vanemaid lehti aga kasutatakse küpsetatult, aurutatult jne. Lehed meenutavad tamme lehti. Eriti maitsev peale esimesi öökülmasid

9) Basiilik `Sweet Genovese` - klassikaline suurte lehtedege Itaalia basiilik. Imeline aroom ja kergelt vürtsikas magus maitse.

10) Aedtill `Mammoth`- tugevalt  aromaatsed lehed, varred ja õied. Sobib nii värskelt kui ka kuivatatult, hoidistele ja toitudele. Kasvab meeter ja üle selle.Saak 60-65 päevaga.

11) Põllulillede segu

 

Seemnete säilivus 2 aastat.

Pakend võib vahetuda.
Klientide tagasiside: