Pakis - Ellujäämis seemnekomplekt, kinkekomplekt

Pärandsordid Ellujäämis seemnekomplekt, kinkekomplekt

Toode on laos

Hind: 19.99 €


Kogus:

Lisa ostukorvi
Kõik vajalik mitmekesise aia rajmiseks! 10 pakki pärandsortide maheseemneid ja kingituseks põllulillede segu!

1) Peet `Detroit`- Väga heade maitseomadustega, ümara kujuga, ilusa värviga punapeet. Sobib värskelt tarvitamiseks (nt mahlaks), säilitamiseks ja toidu valmistamiseks. Sobib mahekasvatuseks.

2) Suhkruhernes `Oregon Sugar Pod`- kõrged taimed, 10cm pikkused kaunad. Magusamaitselised kaunad süüakse noorena kogu kaunaga. Lemmik sort restoranides

3) Redis `Cherry Belle`- üks kiiremini valmivaid redisesorte. Erkpunased kirkad redised on ümmargused, krõmpsud ja mahedamaitselised. Valge viljalihaga ja imelise maitsega!

4) Kaalikas `Globus`- puhtimata, sobib mahekasvatuseks. Varajane, pmara kujuga sort. Kollakasroheline koor, seest intensiivset kollast tooni. Säilib hästi.

5) Pastinaak `White Gem`- vvälimuselt porgandit meenutav pastinaak on meie tervisele märksa kasulikum ja sobib hästi porgandi asendamiseks roogades. Meie aedades hästi kasvavat pastinaaki võib külvata kohe pärast lume sulamist.

6) Õisuba `Enorma`- auhinnatud sort kuni 50cm maitsvate kaunadega. Saagirikas, varajane. Väga hea maitsega!

7) Porgand `Early Nantes 2`- keskvarajane sort, mille kasvuperiood on 110 päeva. Viljad silindrikujulised ja tömbi otsaga. Sobivad värskelt tarbimiseks ja töötlemiseks. Säilivad hästi. Pärandsort.

8) Lehtkapsas `Rouge De Russie` - väga atraktiivne pärandsort. Punakad roodud veidi krussis lehtedel- Noored lehed suurepärased salatitesse. Vanemaid lehti aga kasutatakse küpsetatult, aurutatult jne. Lehed meenutavad tamme lehti. Eriti maitsev peale esimesi öökülmasid

9) Basiilik `Sweet Genovese` - klassikaline suurte lehtedege Itaalia basiilik. Imeline aroom ja kergelt vürtsikas magus maitse.

10) Aedtill `Mammoth`- tugevalt  aromaatsed lehed, varred ja õied. Sobib nii värskelt kui ka kuivatatult, hoidistele ja toitudele. Kasvab meeter ja üle selle.Saak 60-65 päevaga.

 

Juhend "Kuidas aias isevalmistatud taimeleotistega kahjuritest vabaneda?"

Seemnete säilivus 2 aastat.

Pakend võib vahetuda.