Pakis - Mahepõllu- majanduslik kassimuru lemmikule näksimiseks

SOODUS! Hind enne 2.15 Mahepõllu- majanduslik kassimuru lemmikule näksimiseks

Toode on laos

Hind: 1.99 €


Kogus:

Lisa ostukorvi
Kasvata ise värske söögimuru oma lemmikule GMO vabadest nisuseemnetest. GMO vaba kassimuru

GMO vabad nisuseemned. 

Kogus pakis: 41 grammi.

Kassimuru kasvatamine

Istutamine

Istutuspott tuleb tuleb mullaga täita, kuni ääreni on veel kolm kuni viis sentimeetrit vaba ruumi. Nüüd tuleb võtta väike peotäis seemned ja need õhukese kihina ühtlaselt üle mulla pinna puistata. Kõige peale läheb veel umbes poole sentimeetri paksune mullakiht.

Kastmine ja katmine

Istutamise lõpetuseks tuleb seemned üle kasta, nii et potis olev muld jääks parajalt niiske. Kui see tehtud, tuleb lillepott toidukilega katta (mitte liiga tihedalt – õhk peab läbi käima) ja kusagile sooja ja hämarasse, näiteks külmkapi peale paigutada.

Ooteaeg

Umbes teisel või kolmandal päeval peaksid ilmuma esimesed idud. Mulda tuleb ülepäeviti kontrollida ja vajadusel kasta. Niipea, kui muru on juba enam kui sentimeetri kõrgune, tuleb kile maha võtta ja pott hämarast valguse ja päikesepaiste kätte tõsta. Muru pole siiski veel söögivalmis, nii et uus kasvukoht peaks jääma kassidele kättesaamatuks. 10-15 cm kõrgune muru on juba serveerimisvalmis. Enamasti kulub vastava kõrguse saavutamiseks umbes nädalake. Kui kassid enneaegselt madalakasvulise muru kallale maiustama lasta, saab see lihtsalt kiiremini otsa ega taastu enam. Allikas: juhendaja.eePakis 200 tk