Pakis - Harilik paprika - SWEET CHOCOLATE - seemned

Gurmee kvaliteet Harilik paprika - SWEET CHOCOLATE - seemned

Capsicum annuum

Toode on laos

Hind: 1.99 €


Kogus:

Lisa ostukorvi
Gurmee kvaliteediga eriti mahis paprika, mis on väga hinnatud erinevate toitude valmistamiseks. Saak valmib 85 päeva pärast istutamist. Sobib kasvatamiseks soojas päikeselises kohas, kasvuhoones, talveaias või aknalaual.

Gurmee kvaliteediga, väga magus ja maitsev paprika, mis küpseb rohelisest rikkaliku śokolaadipruuni värvini. Sobib suurepäraselt salatitesse, küpsetamiseks ning täidetud paprikate tegemiseks. Resistntne tubaka mosaiikviirusele.

Nipp: Ühes uuringus leiti, et lehti söövate kahjurite vastsed eelistavad rebasheina paprikale. Seetõttu on mõistlik need kõrvuti istutada, kui soovid, et kahjurid paprikaid ära ei sööks.

Optimaalne mulla temperatuur 21 kraadi. Saak valmin 85 päeva pärast istutamist. Külva seemned 6 mm sügavusele eelmise kevade kompostmulda. Hoia niiske. 10-21 pävaga ilmivad seemikud. Kui taimel on vähemalt kaks lehte, istuta kasvukohale. 20 cm kõrgused taimed istuta 45 cm vahedega. Anna taimedele tomativäetist.  Sobib kasvatamiseks kasvuhoones, talveaias või aknalaual.Pakis 5 seemet

Klientide tagasiside: